Zvláštnosti, kterých se jako blogerka držím

6 thoughts on “Zvláštnosti, kterých se jako blogerka držím”

  1. Teda, nad prvním pravidlem jsem nikdy úplně nepřemýšlela. Zní to dost fér, na druhou stranu, právě, každý si to upravíme (jo, některé šablony míň než jiné), takže pokud to není nic super viditelného, asi bych si toho ani nevšimla, když bych měla s někým stejnou šablonu.
    Bod dva mám dost podobně, hlavní fotka u článku prostě nemůže být cizí. Na druhou stranu asi chápu, že někdo sáhne radši po fotobance, než po hrozných fotkách z mobilu neumětele.
    Mazání mi přišlo vždycky líto, extra můry jako období pixelek jo, ale jinak… přece je to jen kus nás samých 🙂

    1. No však právě – zvlášť teď s volně upravitelným CSS té které šablony se s tím dají dělat psí kusy …. beru to čistě jako výstřelek 🙂 .

  2. Fotobanku bych nevyužil. Ilustrační obrázky stejně nemám moc rád: Buď je u mne fotka součástí obsahu článku (občas je to dokonce to hlavní :-)) nebo v článku prostě žádná fotka není. Proč by ostatně měla všude být? Jen proto aby to “hezky vypadalo”? Tohle často citované blogové pravidlo moc neuznávám a nectím.

    1. Já si zase bez těch svých fotek web představit nedokážu. Naštěstí to máme ohledně fotek každý jinak: být všichni stejní, byla by to pořádná nuda 🙂 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *