Womanizer – hračka, které se jen tak nevzdáte

Dnešní trh nabízí nepřeberné množství sexuálních pomůcek a hraček, ovšem jen několik z nich dokáže ženu uspokojit přesně podle jejich představ. Jedním takovým pokladem je Womanizer, hračka, která dobývá svět.

Co je Womanizer?

Womanizer je ženský vibrátor, respektive stimulátor klitorisu,  jehož úkolem je dodat ženě co nejvíce potěšení.

Jak Womanizer funguje?

Jak jsme již zmínili, Womanizer je stimulátor, který se zaměřuje na stimulaci klitorisu. Funguje na principu tlakových vln, pulzů, díky nimž vytouženého orgasmu dosáhne i ta nejnáročnější žena.Právě tlakové pulzování napomáhá k lepšímu prokrvení, dochází k rozšíření cév.

Narozdíl od standardního vibrátoru, který vyvolá pocity rozkoše především povrchovou masáží, Womanizer se věnuje pouze klitorisu a jeho asi 8000 nervovým zakončením. Womanizer jemně klitoris nasaje a pomocí podtlaku a bez doteku jej stimuluje – do vagíny tedy nic nevkládáte. Klíčem k orgasmu je tak rovnováha mezi pulzujícími a masážními změnami tlaku vzduchu.

Jaký womanizer je nejlepší přečtěte si zde

Jak s Womanizerem zacházet?

Womanizery jsou velmi jednoduché na ovládání, nemusíte se tedy obávat složitého zacházení. Stačí se řídit těmito jednoduchými kroky:

  • Základem je naladit se na správnou vlnu rozkoše. Uvolněte se, vypněte telefon, televizi, prostě všechno, co by vás rušilo ve vašich soukromých hrátkách.
  • Během hlazení si mírně rozprostřete stydké pysky tak, aby byl ke klitorisu lepší přístup.
  • Opatrně Womanizer (jeho stimulační hlavici) přiložte ke klitorisu – zpočátku se možná trošku leknete lehkého nasátí, ovšem věřte, že potom nebudete chtít přestat, zažijete naprosto nový druh orgasmu.
  • Pokud si chcete požitek ještě více zpříjemnit, Womanizer je možné také použít na bradavky, kdy svým mírným podtlakem vyvolá pocit jejich laskání.
  • S Womanizerem si můžete dopřát i slastné chvilky ve sprše, většina modelů je vodotěsná.

Jak si co nejvíce užít se svým “malým pomocníkem” a partnerem dohromady?

Womanizer nemusíte používat pouze tehdy, když jste sama. Zapojte do hrátek i svého partnera. Vaše milování se tak stane něčím novým, intenzivnějším. Vyzkoušejte různé pozice, při kterých do vás partner vniká v kombinaci se stimulátorem, například:

  • Pozice, kdy si lehnete na bok, partner si lehne k vám a zezadu do vás vnikne, patří mezi nejoblíbenější vůbec. Ne jenom kvůli silnému tělesnému kontaktu, ale také kvůli větší intenzitě. Během této polohy sáhněte po svém Womanizeru a přiložte jej na klitoris. Blahem zešílíte!
  • Víte, že teplá voda vás uvolní, ale také dostatečně naladí na erotické choutky? Proč toho tedy nevyužít? Napusťte si s partnerem teplou vanu, opřete se zády o něj a Womanizer přiložte na klitoris. Poté vezměte partnerovu ruku a naznačte mu, že toužíte v sobě cítit jeho šikovné prsty.

Tip: Vyzkoušejte Womanizer také v kombinaci s jinými erotickými pomůckami, například s klasickým vibrátorem nebo různými vaginálními stimulátory.

Co si pod pojmem “venušiny kuličky představit?

A jak to tak ve světě obchodu bývá, většina novinek má brzy své konkurenty. Ani Womanizer není výjimkou, na trhu se objevil další pulzující stimulátor, Satisfyer, erotická pomůcka fungující na stejném principu jako Womanizer. Jaký je v nich rozdíl?

Womanizer versus Satisfyer

Ačkoliv oba výrobky fungují na principu podtlaku, pulzů a sání, větší rozdíly mezi nimi nehledejte.

Přečtěte si článek Womanizer Duo vs. Satisfyer Rabbit: je mezi nimi rozdíl 4 000 Kč?

Materiálem se nijak zvlášť neliší

Stejně jako výroba Womanizerů, tak i výroba Satisfyerů musí odpovídat jakýmsi hygienickým normám, tudíž obě hračky jsou vyrobeny z odolného ABS plastu, pouze jejich hlavice je vyrobena z měkkého, hypoalergenního, lékařsky nezávadného silikonu.

Womanizer vs Satisfyer
Womanizer vs Satisfyer

Na velikosti skutečně záleží?

Jak Womanizery, tak Satisfyery mají své určité modely, které se liší hlavně svými rozměry, tudíž každá žena si tak vybere přesně podle svých požadavků – například lepší manipulace, cestovní balení apod.

Díky tvaru bude požitek o něco málo příjemnější

Je obecně známo, že díky svým ergonomičtějším tvarům jsou Satisfyery pro manipulaci s nimi lepší. Ovšem Womanizery jsou zase příjemnější na dotek. Oba dva jsou k dispozici v nejrůznějších tvarech – penisu, vajíčka apod. I v tomto případě záleží na uživatelčiných požadavcích.

Když si potrpíte na vzhled

U obou značek platí, co model, to jiný vzhled. Jestliže dáváte přednost eleganci, Womanizery jsou ideální volbou, Satisfyery jsou vyráběny spíše v pestřejších barvičkách.

Jaká je jejich výdrž?

Ke každému produktu je přiložen i jeho nabíjecí kabel. Womanizery jsou v tomto směru lepší, jejich výdrž na jedno nabití je podstatně delší.

Správné funkce jsou základem všeho

S Womanizery i Satisfyery se rozhodně nudit nebudete, jejich funkce jsou velmi podobné. Každý má své pulzační programy, jenž jsou u každého modelu jiné. Některý model se ovládá tlačítky, jiný zase dotykem. Satisfyery v této kategorii vedou, protože pracují mnohem intenzivněji a programů mají mnohem více než Womanizery, i když jejich nová funkce autopilota je posunula zase o level výš.

A jak je to s cenou?

Do tohoto bodu se stimulátory ve všem téměř shodovaly, znatelný rozdíl však můžeme rozpoznat na ceně. Womanizery jsou výrazně dražší než Satisfyery, cenový rozdíl se může pohybovat i v několika tisících.

A co hlučnost?

Některé Satisfyery jsou o trochu hlučnější než Womanizery, ovšem po přiložení ke klitorisu zvuk utichne.

Kromě Womanizeru a Satisfyeru existuje i mnoho jiných druhů různých a jedinečných sexuálních hraček, které vám vytvoří velmi zajímavé sexuální zážitky. Ačkoliv se o nich stále moc nemluví, věřte, že ne jeden dámský noční stolek ukrývá malé tajemství. Stále více žen totiž přichází na chuť zažít něco nového, nepopsatelného a explodujícího. Tak dámy, vzhůru pro potěšení!