Všechny hlasy nejsou z vaší hlavy

12.12.2016 Sedm závojů Komentáře (1) 306

Samotnou lidskou bytost tvoří tělo (hmota), hybná tvořivá síla (duch) a duše (jemnohmotné „tělo“ člověka). Jeden by si myslel, že ty hlasy, které se nám tu a tam snaží něco poradit, spadají všechny pod tělo (ego, hybná síla rozum), nebo pod duši (jemnohmotná podstata, hybná síla intuice). Časem dokážeme odlišit ego od intuice, a rozeznáváme na jednoduchém základě ego versus vlastní „já“ .

Od mala nás učí chránit svoje hmotné tělo. Abychom si nepolámali kosti, nebo nechytili nějakou formu nachlazení. Mimo dalších předmětů ale v osnovách scházejí rady, jak pečovat o tu jemnohmotnou část naší vlastní bytosti. Zrovna se mi dostal do rukou článek v časopisu, pojednávající o nutkavém nakupování. Psychické poruše, kterou v Americe trpí 2 – 10 procent všech lidí. Kosmetické blogerky jsou snadno na ráně, ale jsou jenom velice malá část celkového množství lidí. Pokud cíleně nehledáte, nezjistíte, že je nutné před „bacily“ chránit taky jemnohmotnou složku. Jakákoliv obsese je počáteční stadium posednutí. Zkrátka se na vás nalepí nějaká energeticko informační breberka, která se živí jemnohmotnými projevy lidského hněvu a dalších emocí, na které bychom na konci dne nejraději zapomněli.

Můžu vás ujistit, že hlásek, který mi před časem neustále „radil“ s nákupem kosmetiky, nemá s duší nebo intuicí co dělat. Je důležité vědět, že jsme na každém kroku obklopení nejrůznějšími bytostmi, které s námi mají svoje vlastní záměry. Proto se do protokolů mnoha církví dostal zákaz komunikace s Bohem. Všichni nejsou manipulátoři toužící po světovládě, jak to rádi líčí blogeři, kteří se zčista jasna začnou zabývat překopírováváním konspiračních teorií. Církve stanovily modlitbu jako „povolený“ způsob komunikace z dobrého důvodu: modlitbu Bůh uslyší, bude na ni reagovat, a vy si na sebe nepřilepíte stvoření, které se jako světlé jenom tváří.

Chcete se řídit intuicí? Dostáváte v poslední době pořád podněty k nejrůznějším změnám? Pak je důležité naučit se rozeznávat vaši vlastní bytost (intuici a rozum) od bytostí zavlečených do pole vaší bytosti „díky“ chuti entit na lidská dramata. Je to část důvodu, proč se tolik slibných alternativních blogerů časem stane něčím, co vůbec nepoznáte. Alternativní zdroje je učí něco o andělech, a jediné, co o destruktivních bytostech vědí, je, že když strčíte hlavu do písku a budete se tvářit, jako že k vám nemluví, přestanou jednoduše existovat.

Všimněte si jednoho: kolik „andělských“ dam, které celý život mluvily s anděly a pomáhaly lidem, žily dlouho v bídě? Kvůli lidské touze vypadat pobožněji? Nebo si vážně myslíte, že by váš anděl strážný cíleně chtěl, abyste dřeli bídu s nouzí? Nejde mi o statisíce na kontě. Jde mi o prostředky dostatečné k tomu, aby lidská bytost žila klidný život. Tak proč se tolik lidí, kteří „mluví s anděly“ a nechává si od nich radit, celý život prožije v blátě? Je to jakési poznávací znamení novodobých mesiášů, co cítí, že mají za úkol trochu na planetě Zemi pouklízet. Vy se nenechte tak snadno zlákat a mějte na paměti, že to destruktivní a temné na vás mluví úplně stejně často, jako vaši andělé.

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

One Response to :
Všechny hlasy nejsou z vaší hlavy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *