Venušiny kuličky pro začátečníky

Venušiny kuličky pro začátečníky

Venušiny kuličky jsou dnes již známé spíše jako erotická hračka, která posiluje rozkoš  a orgasmus. Ovšem už v dávných dobách byly využívány hlavně pro jejich pozitivní vliv na zdraví pánevního dna ženy. A co byste o kuličkách měly vědět? Jaké jsou vhodné venušiny kuličky pro začátečníky?

Co jsou Venušiny kuličky?

Jistě jste již z názvu vydedukovaly, že Venušiny kuličky jsou opravdu kuličky (jejich rozměr se zpravidla pohybuje okolo 3 centimetrů), které se zavádí do vagíny. Nemusíte se obávat, jsou zcela bezpečné, protože jsou vyráběny z nezávadného materiálu, kterým je například silikon nebo plast.

Uvnitř kuliček jsou ještě menší a těžší kuličky, které způsobují jemné vibrace. Jakmile dojde k pohybu kuliček, menší kuličky začnou narážet do stěn větších kuliček. A právě tento pohyb nutí svalstvo zatnout, čímž dochází k jeho posílení.

Vliv Venušiných kuliček na zdraví

Jak jsme zmínili na začátku, úkolem Venušiných kuliček není jenom dopřát ženě naprosto jedinečný požitek ze sexu. Díky kuličkám a tzv. Kegelovým cvikům si žena posílí svalstvo pánevního dna, což je skvělá prevence proti nepříjemné inkontinenci, která postihuje až 20 procent žen.

První výběr Venušiných kuliček pro začátečnice

Začátečnice by měly sáhnout po něčem jednodušším. Proto dejte přednost kuličkám, které jsou skutečně určené pro začátečnice. Ani s jejich použitím to zpočátku nepřehánějte, postačí pár minutek denně, postupně můžete dobu prodlužovat. Abyste docílily kýženého účinku, rozhodně dbejte na pravidelnost.

Smartballs Teneo Duo

Pro úplné začátečnice doporučujeme například kuličky Smartballs Teneo Duo, které vyrábí společnost Fun Factory. Jejich intenzita vibrací není až tak silná, takže vás hned nevyděsí. Začátečnice také jistě ocení snadné zavádění, což u těchto kuliček skutečně je.

Feel Silicone

Pokud nejste až takové citlivky, vyzkoušet můžete Venušiny kuličky Feel Silicone, jejichž intenzita vibrací je o poznání silnější než u předešlých kuliček. Jejich zavádění je taktéž velmi pohodlné.

Vibrační Venušiny kuličky na dálkové ovládání Love Balls

A pro ty odvážnější, které zbožňují a vyhledávají něco nového, rozhodně doporučujeme kuličky Love Balls s dálkovým ovládáním, které můžete využít například při procházce s partnerem, který vás díky tomu bude mít “v hrsti”.

Venušiny kuličky oceníte ne jenom vy, ale také váš partner, který díky vašemu posílenému svalstvu zažije opět jiný prožitek z orgasmu. Proč mu to tedy odepřít a neužít si sexu se vším všudy?