Telenovela hadr

1.12.2015 Virtuální zápisníček Komentáře (0) 243

Stalo se to začátkem září. Psala jsem tady, jak mi mrtvý děda „shora“ poslal zajímavý dáreček. Je to ten pocit, kdy bezpečně víte, a jenom čučíte, jak ten Vesmír celý funguje. Dva týdny jsme se snažili nějak koulet, a když mi pak zrušil rande, neskutečně jsem se nakrkla a tady na blogu vyšel článek o tom, jak je vhodné čas od času vyrábět kraviny.

Je to od té doby celé tři měsíce, i když bych byla ochotná přísahat, že to muselo být daleko déle. V každém případě, co se od posledního článku, který vyšel 14. září, změnilo? V první řadě mi od „něj“ přišla snad první a jediná gratulace ke svátku (26. září), a 11. listopadu se ohlásil znova, to byl ale on o dvacet kilometrů dál a já v práci. Když se mi 28. listopadu ozval znova, s tím, co dělám o víkendu, zželelo se mi jej a domluvili jsme si schůzku.

Byla jsem z té schůzky nervózní jako pes; regulerní rande jsem neměla od roku 2008, kdy mi skončil poslední vážný vztah, a když se z jednoho autobusu vyřítilo jedno vlasaté individuum, solidně mi zatrnulo. Naštěstí to nebyl on 🙂 . „On“ přijel o chvíli později, a poznala jsem jej okamžitě podle kšiltovky – měl stejnou, jako na fotce na Lidech. Nechala jsem jej přijít až ke mně, a promluvila až byl blízko. Nějak jsem měla strach, jak bude jeho hlas znít; měla jsem celkem obavy, že když mi nebude sympatický melodií hlasu, nebude mi sympatický vůbec. Proto jsem tu chvíli poznání odkládala, až by to už nebylo slušné 🙂 .

Naštěstí hlasovou zkouškou prošel 🙂 . Měli jsme spolu strávit ve dvou různých podnicích tak dvě hodiny – aspoň podle všech hodin všude kolem, ale mně s ním čas utekl tak rychle, až jsem se divila. Pomalu jsem se začala rozehřívat a nervozita ze mě brzo spadla. Získal si mě nejenom tím, že se o mě snažil zabojovat a tu divnou holku z internetu si snažil udobřit, i když logicky neměl proč. Po cestě za dalšími společnými plány jsem dostala neodbytné nutkání začít jej líbat; jsem v tomto směru v začátcích celkem stydlivá a nedokázala jsem se rozhoupat. Jak se mi to začalo přesypávat v hlavě tam a zpátky, najednou to byl ve stejnou chvíli on, kdo se zeptal, jestli chci políbit hned, nebo až potom. Roztomilý:-) . Těžší to má o to, že je chlap, a tím pádem se od něj aktivita očekává, i když je nervózní stejně jako já 🙂 .

Na co dávat druhé šance, když tam venku někdo čeká na tu první? Dámy, řiďte se srdcem a intuicí. Mně srdce poskočilo, když se v pátek ozval, a toho rozhodnutí nelituju. To se ještě od září odstěhoval úplně do háje, takže bude sranda tak jako tak 🙂 . V každém případě jsem si na Facebooku změnila status na „Zadaná“ a za zadanou se považuju. Sakra nezvyk po sedmi single letech 🙂 .

Snad mi čtenář odpustí, že jej terorizuju články podobného ražení. Jenže já jej mám plnou hlavu, a stejně mám takový blbý neodbytný dojem, že bych ze sebe nedostala kloudný článek. Tak to všechno sypu ven, a snad se už brzo dočkáte normálních článků 🙂 .

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *