Proč nevyvolávat duchy?

20.11.2015 Sedm závojů Komentáře (1) 694

Příběhy o Boženě Němcové jsou nedílnou součástí školní kultury. Výlety, tábory a trocha nestřeženého času po večerce jsou ideální ke shánění vhodného ukazovátka a abecedy pro odpovědi. Netuším, čím je autorka “Babičky” tak lákavá, ale tvoří zaručeně největší objemové procento ze všech vyvolávaných postav. Nebudu se tady bavit o Boženě Němcové. Spíš vám povím, kde se u kultury vyvolávání duchů stala chyba.

Už jsem na blogu psala o tom, že kolem nás létá kde co. Že naši andělé nejsou jedinými entitami, které dokáží odpovědět na naše zavolání, a schopnost správně rozeznat, s čím máme právě tu čest, je pro náš další život klíčová. První zádrhel je v prostém faktu, že nemůžete tušit, co vám na zavolání odpoví. Éterické bytosti mají většinou dobrý přístup k Akaše, kronice všech vědomostí, nebo k Morfogenetickým Vesmírným polím, jak je komu libo 🙂 . Odpovědi na vaše dotazy si zvládnou dohledat, a pokud mají zálusk na vaši energii, dokáží si poradit. Snadno  vás omámí “odpověďmi, na které mohl znát odpověď jenom ten a ten” .  Přitom jim jen stačí vědět, ve kterém šuplíku mají hledat.

Za druhé je vhodné držet všechny vědomosti v jednom kompaktním celku. Pokud věříme na duchy a život po životě, je hloupost vyvolávat naši prababičku z doby před padesáti lety. Je pravda, že je čas relativní, ale vždycky se může stát, že je vámi požadovaná duše už převtělená a žije si svůj další život. Kdo je potom ta věc, která s vámi komunikuje?  Můžete vyvolávat Alžbětu Tudorovnu, a zeptat se jí na tajemství, která kolem její osoby panují.  Dokonce můžete dostat i pravdivou odpověď, protože přítomná bytost jednoduše ví, kde má hledat.  Vemte to ale logicky: který druh jemnohmotných bytostí je zvyklý žít v naší rovině? U kterého druhu přítomných entit je největší pravděpodobnost, že se vám na zavolání ozvou?

Přílišné truchlení po blízké osobě je nebezpečné ze stejného důvodu. V naší sféře existují bytosti, které se živí našimi emocemi, a co je silnější, než náš smutek po blízké bytosti? Když jste k někomu citově upnutí už deset let, co si myslíte, že s vámi celých deset let komunikuje?  Neexistuje jenom dobro a zlo. Je daleko víc nejrůznějších stran s množstvím nejrůznějších zájmů.  Vyvolávat duchy za účelem komunikace s příbuzným není dobrý nápad.

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

One Response to :
Proč nevyvolávat duchy?

  1. avespasseri napsal:

    Souhlasím. Jsou věci, se kterými bych si nezahrávala…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *