Orální sex

Orální sex aneb udělejte svou partnerku tak, že na to nikdy nezapomene

Pánové, přiznejte se, tápete kolem orálního sexu nebo jste profík?

Pokud patříte do té první kategorie, připravili jsme pro vás článek, který vás provede orálním sexem od A do Z. S našimi tipy jistě zabodujete!

Co je orální sex?

Orální sex označujeme jako stimulaci ženských či mužských genitálií ústy. Většinou se provádí pomocí jazyka, rtů nebo celých úst. Orální sex je skvělou formou předehry před samotným pohlavním stykem, ovšem při správné technice může celý pohlavní styk nahradit a ženu tak přivést k naprostému vyvrcholení.

Zajímá vás: Jak vyřešit problém s erekcí?

Předejděte nepříjemnostem

Někdy se prostě může stát, že vám vaše partnerka nebude vonět či chutnat. Abyste této nepříjemnosti předešli, zvolte před celou milostnou akcí společnou koupel či sprchu, kterou využijte jako předehru. Vězte, že i vaše partnerka to vřele uvítá.

Jak se stát “mistrem rozkoše”?

Abyste dosáhli požadovaného efektu, musíte se zaměřit hlavně na klitoris partnerky. Právě tam se odehrávají největší vzruchy, které vedou až k jejímu slastnému vyvrcholení. A jak na to?

  • Musíte si uvědomit, že každá vagina a její okolí (klitoris, vnější stydké pysky a vaginální otvor) je jiná. To znamená, že vůně, vzhled nebo chuť vaší partnerky nemusí být zrovna to, co očekáváte. Nelekejte se, je to naprosto normální a přirozené.
  • Než začnete, chce to i v tomto případě předehru – líbejte se, hlaďte se, využijte sílu erotogenních zón – uvidíte, jak sama bude žadonit o to, abyste jí “to” jednoduše udělal pusou.
  • A je to tady! Partnerka by měla být v pohodlné pozici – ideální je poloha, kdy je žena v polosedu a vy máte její nohy na svých ramenou. Ze všeho nejdříve začněte pomalým, smyslným a lehkým lízáním. Můžete kroužit jazykem kolem celé vaginy a až následně se zaměřit na klitoris. Že nevíte, kde ho hledat? Klitoris se nachází přímo na vrcholku vnitřních stydkých pysků, po jejích roztažení objevíte takovou malou ukrytou kuličku. V žádném případě nespěchejte. Začněte pomalu a postupně tempo navyšujte.
  • Jistě vás zavalí myšlenky, zda to děláte dobře, zda se to partnerce líbí. To ale zjistíte velmi jednoduše – zkrátka věnujte pozornost její řeči těla. Těžké dýchání, naklánění pánve k vašim ústům, propnuté prsty na nohou, to vše věští dobré znamení. 
  • Může se také stát, že partnerka nebude jevit žádné známky toho, že se jí to líbí. Buď změníte taktiku nebo se ji narovinu zeptáte, co se jí líbí. Ptejte se na tlak, rychlost, způsob provedení, prostě na všechno, o co bude stát. Komunikace je velmi důležitá.
  • Abyste požitek podpořili, zapojte své prsty. Prsty vložte do vaginy a současně olizujte partnerčin klitoris. Jistě chcete partnerce dopřát ten nejlepší sexuální zážitek, proto se zaměřte i na masírování bodu G.
  • Cítíte, že se partnerka blíží k vyvrcholení? Pokračujte v tom, co děláte. Ona sama vám dá prostřednictvím řeči těla najevo, jestli máte něco změnit.
Tip na závěr: Partnerku přivedete do naprosté extáze jedním malým trikem. Během orálního sexu jí jeden váš prst zasuňte do zadečku, samozřejmě ho buď nasliňte nebo použijte lubrikační gel. A jestli si troufnete, svůj jazyk můžete využít i kolem análního otvoru. V žádném případě ale nepoužívejte násilí, raději to s ní napřed v rychlosti zkonzultujte. Výsledek pak rozhodně stojí za to a vy si pak jen můžete poklepat na rameno, že jste neskuteční machři.