jak na anální sex

Orální sex aneb staňte se jeho královnou

Pokud přemýšlíte, jak svého miláčka potěšit, rozhodně vsaďte na orální sex. Právě to je to, co nikdy žádný muž neodmítne. Poskytnutím orálního potěšení mu totiž dopřejete skvělý zážitek, u kterého může relaxovat a užívat si chvíle plné slasti a uspokojení.

Dnes je orální sex nedílnou součástí sexuálního života mnoha párů, ovšem ne každému se může líbit. Muži si bez něj předehru představit nedokážou, ovšem některé ženy se tohoto úkony stále zdržují. Existuje celá řada způsobů, jak partnera potěšit, a které vám orální sex zpříjemní. Konec konců – orální sex je skvělým způsobem, jak se fyzicky sblížit a zjistit, co se navzájem vzrušuje. 

1. Komunikace

Základem všeho je komunikace. Pokud se vám do orálního sexu nechce, tak se rozhodně nenuťte. Není nic horšího, než když partner vidí váš otrávený obličej. Orální sex by měl bavit, takže pokud tomuto druhu předehry příliš neholdujete, seznamte s tímto faktem partnera.

Pokud patříte do toho druhého tábora, kdy je pro vás orální sex přirozený, nestyďte se svého partnera zeptat, co má rád, co by si přál. Nebojte se ho požádat, aby vás naváděl. Rozhodně se ho ale neptejte na otázku: “Už budeš?”.

2. “Orál předehra” je nutná

Mužský penis nemusí být hned vztyčený, takže je jen na vás, abyste tento “nástroj” vztyčily. Penis je velmi citlivý, takže buďte zpočátku jemné a postupně se pomalu dopracujte k rychlejšímu tempu. Můžete vyzkoušet různé pohyby jazyka, úst a hlavy, abyste zjistily, co funguje nejlépe.

3. Pozor na stereotyp

Technika orálního sexu není nejdůležitější, ale je velmi podstatná. Jakmile totiž budete provádět pouze jeden pohyb, a to nahoru a dolů, partnera (a ne jen jeho) brzy unudíte. Vzpomeňte si na některý z erotických filmů pro dospělé, kdy se ženy snažily co nejvíce pohltit penis do krku, tzv. hluboké hrdlo. Fantazii se meze nekladou, proto do hry zapojte lízání varlat, sání, ruční práci apod.

4. Oční kontakt

Během laskání penisu vašeho partnera tu a tam udržujte oční kontakt. Muži milují, dívat se vám během kouření do očí, ze kterých by mělo být patrné, že se i vám líbí to, co zrovna děláte, je pro ně příliš vzrušující.

5. Zapojte i ruce

I když je orální sex vyloženě o práci s ústy, neznamená to, že všechno musí oddřít vaše pusa. Pamatujte si, že ústa dodají potřebnou vlhkost a teplo, ruce zase těsnost. Takže jakmile budete potřebovat přestávku, vsaďte na tento trik:

  • Uchopte penis do ruky tak, abyste palcem a ukazováčkem vytvořily písmeno “o” a zbytek prstů jemně k penisu přiložte. Dominantní se ale stává ukazováček a palec.
  • Malou část penisu vložte do úst a pokračujte v pohybech “nahoru a dolů”.
  • Pokud je váš partner vybaven poněkud více, zapojte do akce i druhou ruku.

6. Změna polohy udělá hodně

Nebojte se experimentovat, vždyť o tom celý sex je. A to platí i v tomto případě, vyzkoušejte polohu 69, můžete si i k penisu přikleknout nebo se můžete položit na záda a partner si klekne přímo nad vaše ústa. Důležité je, aby na vás viděl.

7. Polykat či nepolykat?

Tato otázka trápí mnoho žen. Není žádným tajemstvím, že muži milují, když celou akci dotáhnete až do samotného konce. Ovšem pokud se vám tato představa příčí, nedělejte to. A pro ty, kterým polykání sperma nevadí, máme jeden tip.

Jakmile ucítíte, že se blíží partnerovo vyvrcholení, dejte si jeho penis co nejvíce do krku. On z toho zešílí a vy se vyhnete jeho někdy nepříjemné chuti.

A pár rad na závěr:

Během orálního sexu vás může překvapit sucho v ústech. Pro tyto případy mějte po ruce sklenici s vodou, abyste se mohly napít.

Aby byl orální sex příjemný pro obě dvě strany, dejte si před ním společnou koupel či sprchu. Ne jenomže se nažhavíte, ale také provedete potřebnou hygienu.

Rády byste penis vašeho partnera zasunuly co nejdále do krku, ale brání vám v tom dávivý reflex? Nezoufejte, i tohle se dá naučit. Pěkně pomalu a postupně zkoušejte, kam až můžete zajít.

Tak co milé dámy, pomohly vám naše rady? A máte nějaká esa v rukávu vy, se kterýma byste se chtěly podělit?