O mně

Poletuju internetem už deset let, a když se na mě zeptáte někoho, kdo mě zná, bude na jednom z předních míst něco jako: “Imrvére mění grafiku na webu” , nebo: “Už se aspoň dvacetkrát stěhovala” . Jsem zkrátka člověk, který si rád hraje, a daleko víc by v budoucnu litoval, že nevyzkoušel všechny možné blogovací platformy a všechny možné oblasti, které se blogování týkají.

Baví mě číst sloupky, jak je píše třeba Caitlin Moran, a do jisté míry mě baví články od Alue. Přesněji – bavily; můj kus Alue jsou články, které vycházejí z mých zkušeností a pracují jak s hmotným, tak s jemnohmotným. I když s oblibou říkám, že v mém případě je to spíš psychologie než ezoterika.

Sotva jsem se kolem desátého, jedenáctého roku života naučila mateřský jazyk trochu obstojněji ovládat, začala jsem svoje pracoviště zasypávat papírky s básničkami a příběhy, které k mojí pozdější hrůze babička sbírala z krabice na podpal a hromadu jich uchovala. Vzhledem k rychlému nasávání všech pouček, které se týkají gramatiky, a s přihlédnutím ke košaté fantazii jsem do vínku dostala jisté předpoklady, které by ze mě mohly udělat druhou Rowlingovou; v tomto směru jsem spíš člověk, který předělává konce ságám, které se jejich autorům podařilo dokončit neuspokojivě (zabili Siriuse Blacka, parchanti … 🙂  ) .

V aktuální době se věnuju psaní článků, které vycházejí z mých zkušeností od září 2007, kdy spatřil světlo světa můj první blog, a doplňuju to “sloupkovým” materiálem, který je v závislosti na aktuální náladě méně či více ezo.

 

E-mail: andrea@vysvobozena.cz