Fotila Michaela Jurasová

Začalo to v září 2007 jako u spousty jiných blogerek – založila jsem si ze zvědavosti stránky, a krmila je materiálem o Argemě. To mi vydrželo dva roky; ostatně jako hromada dalších projektů, které jsem zkoušela. Dva roky byly moje mentální hranice 🙂 . Zkoušela jsem už kde co – blog se svojí prozaickou tvorbou, deníček, fotoblog, byla jsem vedoucí redaktorkou fotografického oddělení jednoho internetového časopisu, hrála jsem si na jemnohmotnou guru a vedla jsem grafický klub. Celou tu dobu se se mnou táhlo psaní jako takové;  jenom čekalo, až si všimnu.

Vlastní doménu  a nezávislý web (žádný přemapovaný blog, který pořád patří jiné společnosti) jsem si zakládala v listopadu 2016. Po módních vlnách grafiky, fotoblogu, beauty a ezoteriky odřezávám slupky trendů a nacházím pod nimi to, co mne dělá mnou. Přes různé projekty a jednotlivé rubriky třídím svoji inspiraci, a jednoduché lidské “mluvit” posouvám do kategorie “konat” .

Odpočinu si u hudby a v cukrárně u dortíku a Latté Macchiata, příležitostně u focení nebo seriálů “Pohřešovaní” a “Agents of S.H.I.E.L.D.” . V poslední době jsem začala pomaličku vytahovat i kolo, tak vybíjím vztek pohybem. Omezuju bulvární média a anonymní diskuze, protože jsem člověk, který takové energie velice snadno chytá, a stává se pak ze mě někdo úplně jiný. Někdo, komu nepřibývají články na webu a komu jde kvalita obsahu velice rychle dolů.

Odebírejte blog e-mailem

Nechce se ti číhat na každý můj nový článek? Dej mi svoji e-mailovou adresu, a budu číhat za tebe.

Připojte se k 36 dalším odběratelům