O minulých životech

Všimněte si jedné věci – drtivá většina autorů, kteří zastávají teorii minulých životů, svoje texty končí prohlášením, že byli Atlantiďan, Kleopatra, nebo Buddha. Teorie minulých životů slouží v současné době především k léčení mindráků z vlastní existence, která probíhá teď a autorům se nelíbí. Moc nudná, moc nenaplněná, plány nevycházejí jak by člověk rád. Tak vzpomíná na Kleopatru, a že si tedy může dát v tomto vtělení takový malý hiatus, jelikož má “odslouženo” víc, než většina lidí kolem.

V první řadě se chci zeptat: kolik si toho pamatujete z doby před narozením? Kolik toho dáte dohromady svojí aktuální bdělou myslí? Člověk se má věnovat přítomnosti; tomu, co může zvládnout teď. Proč asi vstupujeme do života bez vzpomínek? Lidské podvědomí je košaté a rozložité, a i samotná hypnóza se mi nejeví jako spolehlivá záležitost. Vypne bdělé vědomí, a kdo může potvrdit, co se vynoří místo něj?

Známe případy, kdy si malé děti pamatují příběhy vojáků z války, a jako shodou náhod mají znaménka a jizvičky na místech těžkých zranění svých “minulých inkarnací” . Co teď ale s tím? Jak se jim změní život “jenom” díky tomu, že ví, kým byli předtím? Jak to změní život zbytku rodiny? Instituce minulých životů tady akorát tiší žal po mrtvém, protože si pozůstalí po vojákovi mohou promítnout svoje duše a svá očekávání místo člena svojí rodiny do toho malého dítěte. Pro dítě samotné to ale nic neznamená. Co s tím taky?

Duše se mohou převtělovat, ale lidská bytost by se neměla ke svým minulým životům poutat, a neměla by v minulosti svojí vlastní duše hledat smysl života pro aktuální převtělení. Začínáte na startu a můžete co chcete, tak na to myslete a nenechte se spoutat tou miliardou císařů a králů 🙂 .

P.S.: V roce 2011 jsem byla v lázních, a chvíli jsem tam strávila s děvčetem, které tvrdilo, že z očí pozná minulý život úplně cizího člověka. Ze čtyř testovaných subjektů byla jedna Kleopatra, jeden Jan Amos Komenský, jeden Karel IV. a jedna královna Kunhuta. Sám Guru byl samozřejmě samotná Kleopatra VII …. 

« »

© 2017 Vysvobozená.cz. Theme by Anders Norén.

%d blogerům se to líbí: