O blogu

V září 2007 jsem v někdejším časopisu Dívka zjistila, že existuje platforma Blog.cz – tehdy nejlepší možný zdroj na bezplatné blogování v češtině. Začala jsem s blogem o kapele, kde jsem hned za čerstva získala zkušenosti s mediálními přestřelkami a dost to tehdy otřáslo mými blogovacími schopnostmi.

Poměrně dlouho jsem se bavila zkoušením různých témat a různých blogovacích serverů. Próza, deníček, fotografie, beauty, grafický klub, ezoterika – nevybavuju si směr, který bych nezkusila (možná tak natáčení vlogů na Youtube 🙂  ) . Před rokem jsem už na svoji doménu přidala rubriku “Z deníčku blogerky” , která to prakticky všechno rozjela.

Moje zkušenosti se vším možným pomáhají blogerům v třídění jejich inspirace, a moje články o blogování neopisují technické a teoretické články z internetu. Věnuju se hmotnému, jako jsou blog, články a sociální sítě, a věnuju se psychickému, protože k blogerovi jeho hlava jednoduše patří.

Ráda bych pomohla blogerům, aby nemuseli kopírovat moje chyby – neustálé předělávání grafiky, stěhování stránek, mazání a rušení a začínání s novými tématy, která si navzájem vůbec nejsou podobná. Sdílením svých zkušeností a svých zážitků chci nabídnout autorům materiál, který jim pomůže být silnější a rozhodnější, než jsem byla já.

E-mail: andrea@vysvobozena.cz