Nultý level blogování

14 thoughts on “Nultý level blogování”

  1. Pokud pro blogera není nejlepším důvodem, proč nevykrádat bez uvedení zdroje jiné autory, povědomí o morálce, je mi líto, pak pro mne je to naopak ten nejlepší důvod, proč se na podobný blog už nikdy nevrátit.

  2. Nechápu. Já jsem ale malá ryba, která nikoho nezajímá, takže možná proto nechápu. Nemám potřebu přebírat cízí články. Když už odněkud čerpám, uvedu zdroje, ale hlavně ten článek napíšu vlastními slovy tak, jak chci dané téma zpracovat já. Pokud bych chtěla na nějaký zajímavý článek upozornit, vypůjčím si třeba pár myšlenek, které jej vystihují nebo na něj navnadí, ale jinak na něj pouze odkážu. Rozhodně ho nebudu publikovat celý, bez uvedení autora už vůbec ne.

  3. Pekný článok, páči sa mi, ako si to poňala. Každý sme iný, no to kopírovanie článkov, to aj naozaj niekto robí? Ach jaj…

  4. To vážně někdo dělá, že kopíruje cizí články? :O Myslela jsem, že tohle se děje jen u dětských blogerů většinou na blog.cz, jak si ještě pamatuji. To je hrozné.

    LENN

  5. To je smutné, že se najdou tací, kteří nemají dost originality, a proto musí brát odjinud, ani dost svědomí, a proto jim to žíly nedere. Zajímalo by mě, jestli takové blogery blogování opravdu baví – jestli z něj vůbec něco mají.

    1. To je zajímavá myšlenka. Člověk, který chce psát web by měl přece primárně fungovat na to psaní … ale asi to tak nebude fungovat u všech 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *