Vysvobozená.cz v novém

5.2.2018 Virtuální zápisníček 2 komentáře 1238

Když jsem začala řešit foťák, nakonec se mi ukázala cestička, která mi dopřála Lumix, malý kabelkový přístroj a micro 3/4″  v jednom. V období kolem Vánoc jsem začala řešit svůj web. Možná to vypadá spíš jako zábava, ale to neustálé překopávání mi bralo moc energie, a celkem spolehlivě mi zabetonovávalo kapacitu, kterou jsem mohla použít k vymýšlení článků.

Někdy kolem Silvestra jsem začala zjišťovat, že to s tím předěláváním nebude tak snadné. Neustále se mi něco nelíbilo, až jsem se rozhodla pro radikálnější řešení: zaplatila jsem si člověka, který se tvořením webů živí, a rozumí si i s WordPressem.

Jan Lasac mi padl do oka hlavně skrz reference, které jsem si u něj na webu procházela. Moje požadavky zněly na šablonu, která si poradí i bez náhledových obrázků, které neplánuju používat. Podobně jako jsem poslední rok začala třídit články a vyřazovat témata, která mi spíš nejdou, případně nejsou tolik zajímavá (kosmetika, knížky, až na výjimky deníčky) , přestala jsem se ohledně budování webu spoléhat na sebe, a zaplatila jsem si místo toho profesionála.

Nejedná se o investici znějící na pár stovek. Dopřála jsem si jednu z těch větších investic, kterou by normální člověk raději spáchal na koleně sám, ale viděla jsem, jak to končívalo za posledních deset let u mě. Je konec kompromisům, i když mě to stálo tři paletky Urban Decay (kdyby aspoň UD vydávalo kvalitní kousky, viz poslední výplod “Troublemaker”) , a mně se uvolňuje další kapacita na články.

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

2 Responses to :
Vysvobozená.cz v novém

  1. Jindra napsal:

    Trochu fadni vzhled. Kdyz otocim tablet na sirku, tak se nazev blogu micha s ikonama.

    1. Andrea V. napsal:

      Děkuju za feedback.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *