Náhrada za Modern Renaissance?

17.1.2017 Perleťová šperkovnice Komentáře (0) 612

Už je to nějakou dobu tady – Urban Decay přestal mít příchuť exkluzivity, tak se vynořil nový módní trend – americká značka Anastasia Beverly Hills a její paletky očních stínů. Modern Renaissance aktuálně válcuje blogovou scénu, a díky složení barev s odstíny v červené a vínové ovlivňuje paletky ,které vyjdou u ostatních značek.

New-trals vs. Neutrals paletka od Makeup Revolution je na světě už nějakou tu dobu. Zaujaly mě barvy; Modern Renaissance se v ČR neprodává, a tato paletka může být solidní záskok. Už dlouho používám hlavně Zoevu, tak jsem pozapomněla, jak ty levnější paletky kreslí – no, brzo jsem si to zase připomněla.

Paletka má obal z pevného černého plastu, víčko je matné a celkově to vypadá víc než dobře. Uvnitř je 16 očních stínů. Čistě matných je tam  šest, zbytek je saténový nebo perleťový.

A tady končím. Perleťové stíny jsou v pohodě – půlden na bázi vydrží, poté začnou trochu blednout, ale není to žádná kalamita, a na každodenní použití to stačí. Horší je to u saténových a matných. Ty mi svojí povahou připomněly moje začátky ze značkou E.L.F. – než jsem se ráno kompletně nalíčila, jasné zářivé matné barvy vybledly až do té míry, že jsem se rozhodla použít přes to původní líčení Moondust stín od Urban Decay v odstínu Crux, jelikož nebylo skoro nic vidět.

Pokud vlastníte Makeup Revolution nebo E.L.F. a jste se stíny spokojené, budete nadšené i z této paletky. Pokud chcete stíny, které kreslí, drží a s Makeup Revolution zkušenosti nemáte, New-trals vs. Neutrals spíš nedoporučím. Barvy jsou slabé a pastelové už od nalíčení a celkově je forma paletky daleko lepší, než kvalita použitých stínů.

revolution01

revolution02

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *