Motivace

29.6.2016 Mezi nebem a zemí 3 komentáře 1157

Poněkud mě nebaví, když mám dělat věci, které nemají žádný efekt. Buď nevidím, že by se něco dělo, nebo nevím, k čemu mám směřovat. Akce naslepo nemám příliš v lásce a spíš než že něco nemám mě víc dráždí, že nevím, jak to vypadá a co to dělá. Dostat se na cestu k pokoření cíle  u mě není snadné. Jen tak pro nic za nic, nebo dokonce ze zvědavosti? Pořádně pít vodu jsem začala teprve když mi začalo tělo zadržovat tekutiny a já jsem se pomalu nafukovala. Najednou jsem se nevešla do žádných svých kalhot; naštěstí se to po pár dnech poctivého pití vody “samo” spravilo.

Nějaký litr a půl pravidelně taky není žádná hitparáda. Tak se přidalo nadýmání, a když jsem zjistila, že je trávení i se spaním provázané mimo jiné s vodou, měla jsem najednou kruci velký důvod pro dva až dva a půl litru vody přes dopoledne (počítá se 4 deci vody na 10 kilo váhy) .

Když jsem začala pozpátku procházet svůj den, jakožto cvičení k probuzení mimosmyslových schopností, zpočátku mě táhla hlavně zvědavost. Jenže jak už zaznělo, zvědavost není stimul, který by vydržel kdoví jak dlouho. Tak to střídavě šlo a nešlo, pak se jako výmluva přidalo spaní a pak to zase tak nějak začalo jít. Za poslední dobu mě nejvíc potěšilo, že už nemusím číst obě Transformace vědomí skrz všechny kroky a důvody, které se ke všemu pojí. Od září 2014 (celkově nějaký rok a půl) provádím “něco” se základy, a ty se pomalu začínají skládat. Zrovna minulý týden mi řekli, že jsem nějak rozkvetla – a to jsem zrovna po historce s jedním chlapem, který se rozhodl, že ode mě po přibližně osmi schůzkách uteče a svede to na mě (stejně bys udělala to a to, když mě pořádně ani nezná) .

Ta pochvala vedená k mojí osobě mě potěšila. Něco se s mými energiemi dít musí, když už je to vidět 🙂 . Je pravda, že jsem se v poslední době zklidnila, a když jsem unavená, nepropadám se do vzteku a vesměs se mi daří jednat unaveně, ale ne hnusně a vztekle. Sama vidím, že jsem nějak pozitivnější, i když bych správně měla konzumovat kbelíky ovocné zmrzliny (ty na smetanové bázi nemusím) .

Pokud bychom si prý uvědomili skutečnou sílu naší mysli, ani by nás nenapadlo smýšlet negativně. No – beru to jako další výzvu 🙂 .

 

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

3 Responses to :
Motivace

  1. KatkaInk napsal:

    Wau, po dlhom čase som sa do niečoho začítala 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *