Mokrý orgasmus aneb vše, co jste chtěli vědět

Tak schválně, jak to tedy s orgasmem, při které žena vystříkne tekutinu metr od sebe, doopravdy je? Jedná se o mýtus vzniklý na základě erotických filmů pro dospělé nebo jde o fakt?

Pokud vás zajímá, zda orgasmus doplněný o silné vystříknutí existuje, tak skutečně můžeme potvrdit, že tento typ orgasmu je možný. Ovšem než se tomuto tématu mrkneme na zoubek, vysvětlíme si dva důležité typy ženské ejakulace, které mohou nastat nezávisle na sobě nebo současně.

Mokrý orgasmus

Ačkoliv je mokrý orgasmus často nazýván slovem squirt neboli výstřik, ve skutečnosti se jedná o dva rozdílné pojmy. Mokrý orgasmus se projevuje při dosažení hlubokého vnitřního orgasmu, kdy z tzv. Skeneho žláz (někdy také označovány jako ženská prostata) vychází ven mléčná tekutina bez zápachu, která připomíná mužské sperma, tzv. ejakulát.

Squirting = stříkání

Další tekutina, která se můžu při dosažení hlubokého vnitřního orgasmu uvolnit, vychází z močové trubice, ovšem pozor – v tomto případě se nejedná o moč. Tato tekutina je charakteristická prudkým výstřikem, vypadá jako čistá bezbarvá voda, bez zápachu a její množství je relativně velké. 

Je squirt moč?

Squirting je stále ožehavým tématem, a není se čemu divit. V předešlých letech byl totiž nekompromisně považován za vystříknutou moč, jenže po pečlivém bádání vědci zjistili, že i když vystříknutá tekutina některé složky moči obsahuje, nejedná se o moč. A to hlavně proto, že výstřik při orgasmu obsahuje také některé látky jako sperma (glukóza, fruktóza, kreatinin apod.).

Většina mužů to miluje, nestyďte se!

Díky tomu, že squirting byl kdysi označován za pouhé “počůrání se žen při sexu”, se mnoho žen při tomto sexuálním jevu stále stydí a nedokáže si danou chvilku pořádně vychutnat. V některých případech to dokonce dopadne tak, že žena sex zavrhne úplně. Což je velká škoda, protože při squirtingu dochází opravdu k silnému sexuálnímu zážitku, který ženu uvede přímo do stavu extáze. Navíc muži tohle prostě zbožňují. Pro muže je to známka toho, že svou partnerku dokážou víc než pořádně uspokojit.

Dá se to naučit?

Pokud vás zajímá, zda se dá hlubokému orgasmu naučit, tak ano. Ovšem chce to čas a trpělivost. Každá žena by totiž měla nejdříve své tělo pořádně poznat, objevit to, co jí skutečně přináší potěšení.

A jak na to?

  • Lehněte si, uvolněte se a hlaďte se všude tam, kde vás to vzrušuje.
  • Prsty zasuňte do své vagíny, asi 3 centimetry od vchodu do pochvy. Nezapomínejte na poštěváček, jehož stimulace je nezbytná.
  • Mnoho žen uvádí, že nejlepší pohyby k nalezení bodu G jsou tzv.”pojď sem”, kdy ukazováčkem ve vaší vagině tento pohyb provádíte (skvělou pomůckou k nalezení bodu G jsou také vibrátory, zejména ty zahnuté, které přesně atakují na potřebná místa).
  • A pak už záleží čistě na vašich požadavcích, jakou rychlost a intenzitu zvolíte.
  • Jestliže se vám to na poprvé nepovede (což je víc než pravděpodobné), nezoufejte a zkoušejte to dále, základem všeho je pochopení a objevení svého těla.
  • Některé ženy mokrý orgasmus zažíjí, jiné nikoli, důležité je si sex užít.

Mokrý orgasmus nebo squirting patří stále mezi objevovaná a zkoumaná témata, jak u vědců, tak u samotných žen a párů. Pamatujte si, že důležité je objevit cestu, ne cíl.