Kouzlit jedině praxí

28.4.2015 Sedm závojů 2 komentáře 424

Jakožto zapřisáhlý knihomol jsem samozřejmě prošmejdila taky ezoterické oddělení knihovny a regálů v knihkupectví. Jestli se někde blbě hledá použitelná knížka, u alternativního odvětví to platí dvojnásob. Konspiračních teorií je všude milion, ale co, kde a jak už je problém. Přitom by si člověk řekl, že když existují knížky o andělech, vílách a konspiračních teoriích, existují knížky, které poví, jak pěstovat vidění a jak se naučit “kouzlit”.

Knížku vám nemůžu doporučit žádnou; v tomto směru jsem jako knihomol selhala. To, co jsem si z kouzlení nechala, jsou knížky od Ruize a od Keltnera, ale to není magie jako taková, ale spíš osobní růst. Ohledně kouzlení se mi velice líbilo těch pár dílů, které běžely asi do půl roku zpátky na kanále Prima Zoom. Jednalo se o vymítače, který jezdil po Státech a pomáhal lidem od přisednutých démonů. Vždycky to bylo stejné: člověk začal proutkem nebo kyvadlem, pak řekl něco na způsob: “Andělé přítomní tady, vstupte do mně” a pak se začaly dít věci.

Nemůžete začít s hledáním přítomných bytostí, aniž byste měli vybudovaný alarm vůči breberkám, které doma určitě nechcete. Proto je lepší začít tou troškou, co zvládáte a jít postupně. Tak, jako je instinkt zajištěním funkce pro tělo, je intuice zaručením funkce pro duši. Pro zdárný start je dobré začít posilovat instinkt (tělo) a intuici (duše) tak, abyste se na sebe mohli v další práci spolehnout. Běžný člověk má kolem sebe velké množství energeticko informačních entit, které nejsou všechny nutně jenom dobré. Doporučila bych pár dílů Upířích deníků: upíři tam nesmí přes práh “civila”, pokud je dotyčná osoba výslovně nepozve. Hromada rituálů typu: “Andělé, vstupte do mě” je tou nejjednoznačnější obdobou pozvání upíra přes práh.

Čtením budete nabírat data, ale “kouzlením” v praxi budete nabírat “anténky” pro styk s jemnohmotnými frekvencemi. Přeloženo do češtiny by se dalo říct, že si začnete trénovat mimosmysly a breberky ucítíte hned, jak zadeklamujete: “Archaněli Michaeli sestup ke mně a zanech mi poselství”. Hodně dobře a bezpečně to má vyřešené římskokatolická církev: žádné karty, žádné věštění, jenom vlastními slovy modlitba k Bohu a to je všechno, co je povolené. Pro začátky bych nedoporučila přílišný kontakt s bytostmi přítomnými kolem. Daleko bezpečnější je pomalu se odlepovat od země a nabírat zkušenosti vlastním tempem z vlastních pocitů. Když začnete brzo volat a vizualizovat anděly, můžete si přivolat věc, která se na vaši žádost: “Ukaž mi všechny svoje tváře” urazí a vy nebudete vědět, že anděl by se nikdy neurazil. Tak si budete zvát do života kdoví co a nebudete se stačit divit.

Nechci někoho zbytečně strašit – ale ano, chci!! :-). S velkým množstvým různých “učitelů” roste počet následníků, kteří se začínají práci v jemnohmotných dimenzích věnovat, ale nikdo nikomu nezdůrazní základní věci. Jako třeba proč ve starověku zakázali lidem věštit a proč jim povolili “jenom” modlitby. Ten zbytek, jako inkvizice a upalování, už je zase lidská zvrhlost, ale je potřeba dávat na sebe pozor a nehrát si s něčím, co vám může ublížit a vy to ani nebudete vědět.

a-budou-z-nas-hrusky

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

2 Responses to :
Kouzlit jedině praxí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *