Jak rozeznat anděla od breberky

30.6.2015 Sedm závojů 3 komentáře 262

Je sice hezké tvrdit, že je nejlepší zezačátku astrál “nevyvolávat” a bavit se s anděly v modlitbách, ale málokdo to vydrží a hlavně zezačátku chce ego dokázat, že je to blbost, nebo že jsem lepší než ostatní. Chtěla bych jen připomenout, co říkají od Lorny Byrne přes Doreen Virtue i všichni ostatní: andělé jsou stále u nás, ale sami od sebe se nám do života plést nesmějí. Když je pozvete a poprosíte modlitbou, neexistuje možnost, že se to k andělům nedostane. Na tomto způsobu není nic špatného a zaručeně to bude mít stejný účinek, jako když vás ostatní učí, jak anděla “vidět”. Asi každý je zvědavý a chce se dostat dál. Můžete se spolehnout na svůj vlastní instinkt, ale existují konkrétní vodítka, která vám poradí přesně, jestli máte tu čest s andělem, nebo s něčím destruktivním.

Vzpomínám, jak jsem před časem dostala velikou chuť prozkoumávat a zkoušet. Najednou, z ničeho nic. A co to udělá, když udělám tadyto, jak to dopadne, když udělám támhleto. Někdy to byly nevinné věci, někdy to už šlo za hranici zákona a já jsem se cítila jako nově přivtělená na Zemi.  Jako hromada dalších, ohánějících se heslem “Žijeme jenom jednou”. Když dostanete pocit, že jste ze dne na den úplně jiní a máte pocit, že musíte všechno znova prozkoumat, doporučuju ukončit veškerou okultní činnost a nejdřív pozjišťovat, jestli nesloužíte jako taxík. Logicky není “normální” vyresetovat lidskou bytost tak, aby měla potřebu znova všechno na Zemi prozkoumat a ověřit všechny zákonitosti, které se kolem nacházejí.

Druhá zásadní věc je nedoslýchavost. Když něco neslyšíte nebo nevěříte, že jste jistou věc pochopili dobře, zeptejte se znova. Andělé vám budou odpovídat, dokud si nebudete jistí. Pokud vám to nepůjde doopravdy moc, najdou si cestu, jak vám to říct. Kniha, píseň, vývěsní štít. Nikdy se nestane, že se s vámi přestane bavit a zmizí, když si budete chtít ověřit, co že jste to vlastně slyšeli.

Říká se, že lidé s modrýma očima spadají pod element vzduchu. Vzduch souvisí s komunikací a modroocí lidé to hodně často mívají v komunikaci s anděly snadnější. Všem ostatním, kterým to tak nejde, můžu doporučit modlitby k andělům, kdy vlastními slovy poskládáte to, co chcete říct. Účastnit se tváří v tvář není zas tak nutné, jak si v dnešní době hromada lidí myslí. Tak si zahrávají s invokacemi typu: “Archanděli Michaeli, sestup sem do obýváku a prostup to tady svojí velikostí”. Pak ale nepoznají, jestli to je anděl, nebo breberka a pak se začnou divit, že je s jejich životem najednou něco špatně.

Co  se týká andělů, není vůbec nutné bavit se s nimi tváří v tvář. Uslyší, i když zašeptáte prosbu v průběhu dne. Proto není nutné myslet si, že musíte nejdřív vidět, abyste mohli něco chtít. Veliká spousta “alternativců” to tak podává a nerada bych soudila a hádala, kolik z nich vidí doopravdy anděly. Až si zvyknete, co se děje, když vyslovíte prosbu k andělovi, jak se cítíte a co dělá vzduch kolem, zkalibrujete si antény a pak budete hledat tytéž frekvence během setkání tváří v tvář. Bez jakýchkoliv zkušeností s andělskou pomocí bych do toho ale nešla. Pro jistotu.

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

3 Responses to :
Jak rozeznat anděla od breberky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *