jak na anální sex

6 kroků, jak na anální sex a užít si ho

I když je v dnešní době anální sex stále ožehavým tématem, zkušenost s ním má až třetina heteroxexuálních párů. A ač se to nezdá, anální sex stále získává na popularitě. Proč jej muži tolik zbožňují a jak si ho co nejlépe užít?

Zakázané ovoce chutná nejlépe

Je obecně známo, že anální sex vyhledávají především muži, protože se jedná o neobvyklý a zároveň přitažlivý aspekt sexuální touhy a je to příjemná erotogenní zóna. Muži se v tu danou chvíli cítí, že mají nad ženou moc, mohou ji ovládat.

jak na anální sex
Jak na anln sex

Orgasmus při análním sexu je nepopsatelný

Některé ženy přiznaly, že při análním sexu dosáhly mnohem intenzivnějších orgasmů. Zřejmě je to tím, že také konečník se považuje za erotogenní zónu, i v něm se nachází mnoho nervových zakončení.

Víte: Co je poppers? A pomůže při análním sex, nebo je nebezpečný…

Anální sex jako alternativa při menstruaci

Někdy je prostě vaginální sex nemožný. Ovšem, co když má pár na sex obrovskou chuť? V tomto případě je anální sex ideálním řešením. Pokud se navíc obáváte nechtěného těhotenství, není co řešit, při análním sexu rozhodně neotěhotníte.

Jsou i ženy, které anální sex zbožňují, jiné se mu vyhýbají, ostatní jím opovrhují. Naučte se správnou techniku, díky níž pro vás anální sex nebude “sprostým slovem”, ba naopak, análnímu sexu zcela propadnete.

Jak na anální sex?

1. Základem je komunikace

Než se vrhnete do zkoušení něčeho nového, ujistěte se, že ve vztahu – zejména při sexu, nemáte žádný problém s komunikací. Právě ta je klíčovým faktorem k dokonalému prožitku. Muž by měl být trpělivý a měl by mít porozumění, i když si může připadat jako ten, co celý styk řídí, opak je ale pravdou.

Žena by se zase neměla bát sdělit své pocity, musí se naučit říct, kdy zpomalit, přidat, jak má muž penis z konečníku vytáhnout, jestli pomalu nebo rychle či dokonce sex na chvíli přerušit. Ne vždy je totiž anální sex příjemný, ale jakmile přijdete na společnou řeč, věřte, že si ho oba užijete.

Tip: Pamatujte, že v žádném případě by anální sex neměl bolet.

2. Pozor na čistotu

Anální sex je dlouhou dobu považován za něco “nečistého”. A není divu, vždyť z konečníku vychází ven stolice. Aby se předešlo nechtěným “nehodám”, doporučujeme konečník vymýt. Stačí, když se žena před sexem vyprázdní (dva dny před plánovaným sexem se doporučují jíst jídla bohatá na vlákninu) a ve sprše pořádně umyje. Ovšem pro větší jistotu můžete vyzkoušet i výplach čistou vodou.

3. Bez předehry to nepůjde

Někdy jsou chvíle, kdy na uspokojení svých potřeb stačí malá “rychlovka”. Ovšem při análním sexu je velmi důležitá právě předehra. Díky ní se totiž svěrač v konečníku postupně uvolní a muž tak snadno vklouzne dovnitř.

  • V první řadě se vybavte velkým množstvím lubrikantu, ideálně takovým, který je speciálně určen pro anální styk).
  • Věnujte se mazlení, laskání, líbání, dotýkání. Ovšem nejdůležitější část vašich příjemných chvilek je masáž konečníku – ať už partner nebo partnerka si namažou prst lubrikantem a zkouší do konečníku proniknout. V žádném případě nespěchejte, skutečně záleží na každém milimetru a nezapomínejte promazat i konečník, nesmí dojít k vyschnutí.
  • Kromě svých prstů můžete také použít speciální hračky, které jsou na anální styk určené, tzv. buttplugy.

4. Pojďme na to

Jste oba připraveni a na anální sex naladěni? Výborně, už vám nic nestojí v cestě. Zpočátku zvolte polohu, kdy je žena na čtyřech a muž do ní zezadu pronikne. Žena by měla vzít do ruky partnerův penis a pomalu jej do konečníku zavádět. Pro pomalé zasouvání je skvělý anální kolík. Může se stát, že vás to v určitém bodě zabolí. V tomto okamžiku oba zastavte a vyčkejte, než se svěrač s penisem “seznámí” a pustí ho dále. Jakmile bude možné pokračovat bez bolesti, vzhůru do toho.

5. Užijte si to

To nejhorší už máte za sebou, teď je čas si anální sex pořádně užít. Uvidíte, že postupným zasouváním a vysouváním penisu si konečník zvykne natolik, že intenzita rychlosti a hloubky bude stále větší a dokonce můžete volit i trošku odvážnější polohy. Partner by se kromě konečníku měl také věnovat partnerčinému klitorisu, aby neustále docházelo ke stimulaci a většímu chtíči.

6. A na závěr?

Stejně jako po klasickém sexu, tak i po tom análním by si partneři měli odskočit na toaletu, po které se řádně osprchují – nechcete přece přijít k nějaké infekci. Rozhodně od tohoto sexu neočekávejte scénáře jako z porno filmů, anální sex je velmi intimní záležitost, při které musí být dvojice naprosto sehraná. Také je dobré používat kondomy, jednak snižují tření a zajišťují hladší vstup, zadruhé vás ochrání před nechtěnými bakteriemi. A nakonec – v žádném případě nestřídejte sex anální a vaginální dohromady.