Gorgeous Gardenia – Gucci

14.12.2016 Perleťová šperkovnice Komentáře (0) 294

Vůni Gorgeous gardenia od značky Gucci mám už nějakou dobu a nebezpečně mi přirostla k srdci. Řada “Flora” má tři toaletky a jednu parfémovou vodu. Gorgeous gardenia se ke mně dostala přes reference. Chválila si ji blogová kamarádka Alisa a já ji za čas vyzkoušela taky.

Ráda využívám vyhledávač zboží a srovnávače cen, tak se mi podařilo koupit 100 ml s krabičkou za 1 100 Kč, místo klasických 1 800 Kč a výš. Po internetu jsem se dočetla, že slečnám vůně připadá až hodně sladká. Já bych ji zařadila k lehčím vůním. Nepřipadá mi ani z daleka tak silná, jako vůně Guess Seductive, která už je na mě moc.

Povaha vůně je sladká. Granátové jablko, připomínající svou vůní jahody, je zjemněné trochou kytek, aby výsledný dojem nepřipomínal plastelínu. Výdrž je na mojí kůži celodenní, i když se jedná o toaletní vodu. Chlapům voní =). Je trochu jednotvárná a časem mi připadala slabá, ale já na sobě novou vůni cítím první tři dny používání, a poté už ze sebe vůně přestávám cítít, tak ten výsledný dojem zkoušejte raději na sobě.

Flakon je bytelný, skleněný, víčko je plastové. Flaštička má tvar šestibokého hranolu. Je to originální nápad a na stolku nebo na poličce to bude vypadat dobře. I když, já osobně preferuju uchovávání v papírových krabičkách, ať k toaletce nemůže světlo.

Na balení je poznat, že si s ním někdo vyhrál a dal si na detailech záležet. To je důvod, proč jsem se zaměřila na high-end. Gorgerous gardenia vám sedne, pokud máte rády lehčí vůně sladkého charakteru.

7564fd8ad6_100448686_o2

3776755d67_100448690_o2

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *