Virtuální zápisníček

Feministky zase řádí

Až se jeden ptá, jestli za všechno může vlastně feminismus. V poslední době mám dojem, jako kdyby ten feminismus moderní doby začal odumírat, a nahrazovalo jej něco daleko promyšlenějšího. Něco, co ty ženy zmate dokonale a úplně a daleko rychleji, než původní feminismus. V Británii vyšel nový manuál, který určuje zdravotnickému personálu, jak má komunikovat s pacienty. Na tom by nic divného nebylo; zajímavější je ta pasáž o tom, že je nekorektní říkat: “těhotná žena” . Že můžete urazit bytosti, které se narodily jako muž v ženském těle, a tím pádem je oslovení “těhotný člověk” daleko vhodnější.

Možná trochu odbočím, ale nakonec zjistíte proč: v současné době má velký počet párů potíže s plodností. Nejde si nevšimnout, jak široká veřejnost zahájila křížovou výpravu proti antikoncepci s vědomím, že za to mohou hormony dodávané uměle a tak jaksi “navíc” . Rodit může jenom žena. Tím pádem nabývá daleko zajímavějších obrysů ten obrázek současných médií, který ženám ukládá stát se de facto “chlapy” , bez šancí dovolit si cokoliv z té naordinované role nezvládnout. Pokud má žena potíže s početím, je velká šance, že v ní převažují mužské principy. Nebo má s partnerem vyřešit ještě několik dalších věcí, a duše nechce do hmoty dokud si vyhlédnutý rodičovský pár neuspořádá všechny náležitosti mezi sebou a ve svém životě.

Hromada ženských se v současné době cítí spíš jako chlap, a nemusí se jednat rovnou o transsexuály. Obchod s umělým oplodněním roste, a stejně tak se zvyšuje poptávka po adopci cizích dětí, když už to vlastní doopravdy nejde. To tak nějak nabourává přirozený chod věcí, a pomáhá to zlegitimizovat dojem, že je možné do zdravotnictví zavést absolutní kraviny a do myslí lidí začít kódovat, že je možné, aby porodil chlap.  Celkově jsou už tak v dnešní době ženy hodně zmatené. Chodí se ptát mužů, jak mají probudit svoji vlastní ženskou sílu, a místo toho, aby si uvědomily, že ony samy jsou zdrojem světla se utíkají ptát o radu jemnohmotných učitelů a horečně zjišťují, jak to mají udělat, aby se staly osvícenými. Přitom když je něco zdrojem světla, může to “osvítit” druhé – pokud si svoji vlastní sílu včas uvědomí.

Podobné normy, které v současné době zavádí Velká Británie, jenom pomáhají podkopávat sebevědomí žen jako matek. Ženy si už tak v dnešní době málo věří. Ohledně vlastní menstruace se utíkají ptát do anonymních internetových diskuzí, co s miminkem se ptají doktorů-chlapů a celkově úplně vymizel takový ten zvyk, kdy vedle sebe existovalo více generací žen, které si v případě potřeby navzájem pomohly. Místo matek se ptáme chlapů-doktorů a pak se divíme, že nám jednoho dne řeknou, že je označení “těhotná žena” diskriminační, protože to utlačuje chudáky rodící chlapy.

V každém případě, pokud se do ženského těla narodí vědomí muže, už jenom z podstaty věci není možné, aby muž porodil. Důkazem budiž zmíněná Velká Británie; zatím se tam objevil jediný případ, kdy přivedla na svět dítě žena, která se cítila jako muž uvězněný v ženském těle. Už to samo o sobě jasně říká, že muži rodit nemohou; je tedy nebetyčná hloupost upravovat slovníky pro porodnice a zakazovat užívat “těhotná žena” , případně rovnou “nastávající matka” . Ano, zakažte všem používat slovo “matka” . Matky jsou počátkem všeho, a  z jejich něhy všechno roste a dozrává. Zničte matky a zničíte život kompletně.

I když … u mořských koníků nosí plody samečci. Samička naklade vajíčka do vaku, který má sameček na břiše, a ze samečkova břicha po měsíci “vytrysknou” prťaví plně samostatní jedinci. Tak kdyby někdy náhodou přišel do nějaké britské porodnice přivést na svět mláďata nějaký mořský koník, aspoň se nebude cítit ukřivděně, až mu někdo z personálu řekne, že je rodící žena 🙂 .

 

Odebírejte blog emailem

Neprošvihněte už ani jeden článek! Výměnou za e-mailovou adresu vám budou chodit nové články přímo do schránky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *