Energetické dno

Ani se nemusíme bavit rovnou o energetických upírech, panenkách woo-doo a zaklínacích rituálech. Stačí dva dny po sobě urgentní práce na zahrádce, pokaždé od 15:00 do 19:30 . I na druhý den ty nohy jaksi nejsou vaše, a o rukách se nebavím vůbec. Jsou zkrátka věci, které se musejí stihnout a navíc si člověk po takovém martyriu nemůže vzít čtrnáct dní volno na kompletní regeneraci.

Když pak v takovém stavu přijdete do kontaktu s druhým člověkem, daleko snadněji odhadnete, co je pravda ohledně tahání energie. Za normálních podmínek to člověk průkazně a hmatatelně nepozná, ale ve stavu totálního vysílení už nemá na slovní útoky a příval nářků a nadávek kapacitu. Můžete se rozklepat, být vám blbě od žaludku, nebo se čistě kontrolovaně rozbrečet. Pláč jako rozhodnutí z rozumu, který už tuší, že se tělu stejně nepostaví.

Určitě je vhodné nehledat v takových případech energii u cizích lidí, ale skrz hluboký dech a vyprázdnění mysli “recyklovat” energii toho vzduchoprázdna kolem. Nechat třes nebo pláč odplavat, a následně doplnit zásobníky z vlastních vnitřních zdrojů.

Po internetu kolují návody na rituály, které vás mají  před energetickými zloději ochránit. Ale třeba v případě onoho většího fyzického vyčerpání nemá jeden kapacitu ani na to, aby si střízlivě vzpomněl. Takové zkušenosti jsou cenné z pohledu dalšího vývoje, protože nám pomáhají odhalovat, co funguje a kde je pravda. Nejedná se tady o násilné “Všechno zlé je pro něco dobré” za každou cenu, které do člověka cpou horem dolem esoteričtí učitelé. Prostě jenom  díky snížené “imunitě” duševního těla můžete doslova ohmatat jevy, které “za střízliva”  většinou necítíme tak výrazně. A to také není k zahození.

« »

© 2017 Vysvobozená.cz. Theme by Anders Norén.

%d blogerům se to líbí: