Bovisy kam se podíváš

Když teoretikům nevyšel konec světa 21. prosince 2012 (do prkýnka, to už je vážně tak dávno? 🙂  ), hledali si náhradní zdroj radosti. A našli si jej celkem brzo. Už nějakou dobu různí lidé prohlašovali, že Země bude procházet pásem Vesmíru, kde se nachází koncentrovanější množství konstruktivní tvořivé energie. Tuto energii začali měřit v jednotkách, kterým říkají Bovis a denně aktualizují tabulky, do kterých naskakují čím dál šílenější hausnumera.

Země má procházet velkým obrozením. Za poslední rok jsem si stačila všimnout zvýšeného množství rozhovorů se zpěváky a herci, kteří z obvyklých rozhovorových témat přešli na Vesmír, svobodnou tvorbu reality a obrození lidské bytosti. Kdyby to byl jeden, budiž. Ale já v časopisu Žena na život za poslední rok takových rozhovorů napočítala aspoň pět. Možná v tom mají prsty i ty hromady ezoterické literatury, které se hromadí v obchodech. Něco málo začíná prosakovat do všeobecného podvědomí a začíná to být dost vidět. Nebo se mi to jenom zdá, nebo na těch Bovisech něco vážně bude.

Dobrý člověk má mít v současné době k dispozici vydatnou energetickou injekci pro svoje cíle; naproti tomu ke zlu se příchozí energie zneužít nedají. Zní to hezky a Americe se jejím plánům s Ukrajinou vzepřelo Rusko – nějak jim to přestává šlapat, tak se člověk ptá, čím že to je. Že se na naše televizní vysílání nedá dívat, protože všichni straní Americe a myslí si, že to není vidět, myslím nemusím dodávat. S Ruskem máme svérázné vztahy, tak je potíž přes tu clonu okupace něco vidět.

Zametla bych to pod koberec jako blbost. Jenže ono se vážně začíná něco dít, ať už poukážu na ty měnící se rozhovory, nebo zvýšenou neochotu připravovaných plánů vycházet tak, jak by podle tvůrců vycházet měly.  A ani naše televizní vysílání to nevytrhne. Už jsem tady u sebe psala článek o blogování a žurnalistice, jak mi něco nevyšlo, abych nakonec zjistila, že vyšlo přesně to, co vyjít mělo:-).

náklad

« »

© 2017 Vysvobozená.cz. Theme by Anders Norén.

%d blogerům se to líbí: