Andělské dámy: Alue – Anděl Strážný

7 thoughts on “Andělské dámy: Alue – Anděl Strážný”

 1. V dnesnim prevracenem svete je konspirace casto pravdivejsi, nez “fakta” z Ceske televize. Ale to si musi kazdy zjistit sam.

  1. Mně u hromady konspirací připadá, že to jsou zase jenom prostředky na mainstreamové vymývání mozků – jenom pojaté trochu jinak, aby tomu věřili i ti, kteří se přestali dívat na zprávy 🙂 .

 2. Dobrý den Andrejko, já musím napsat to samé, co minule. Dělala jsi na mně dojem, že jsi rozumná, sympatická holka, jenže v tomto článku o Alue jsi se hodně sekla, nezlob se. Proč věříš tomu, že vidí nehmotné bytosti? Protože to říká? Já budu od roku 2006 říkat, že jsem vymyslela nový druh ezoteriky, opíšu spoustu věcí, které jsem si přečetla na internetu, nebo v knížkách, anděly změním na unděly, víly na dvíry a budu tvrdit, že jsou to úplně nové bytosti, se kterýma doposud nikdo neumí komunikovat, jenom já. Napíšu o tom knížku, bude mi pomáhat nějaký starý chlap, se kterým bydlím, a plno jich rozprodá na svých přednáškách. Budeš mi věřit, že říkám pravdu, ikdyž plno lidí na internetu na mně bude upozorňovat, dokonce se najdou důkazy o mých lžích?
  To je myslím hodně ujeté, nezlob se. Navíc, ten článek se mi zdá, jako by byl psaný na“objednávku“, čí objednávku snad psát nemusím. Zdá se mi, že Karolina s panem „tajným“ potřebují lidem vecpat další lež, a tou je, že ona není žádnou jeho loutkou. No loutkou možná ne, ale páchá s ním svinstva a moc dobře si to uvědomuje. Že ve všem co říká jsou lži, je taky dost hnusné. A ta její poslední knížka je snad největší lež a podvod, který udělala. Nic tam není z její hlavy, okopírované a vymyšlené věci. Tím se dostala na úroveň nejčernějšího kanálu. A ty jsi mně svým názorem, že ta kniha je malý zázrak docela rozsekala. 🙁 Ten tebou napsaný “hřebík” Alue právě od někoho ukradla, nebo okopírovala, není to z její hlavy. Tohle snad už ani nemůžeš myslet vážně. Vždyť ona je úplně obyčejná, blbá, temnářská zlodějka. Všechno, co v té knížce čteš je okopčené, knížka je temný plagiát. A lidi, jako ty jí ještě dělají reklamu. Jsem možná trochu míň příjemná tímhle svým komentářem, ale na tohle se nedalo nic neříct.
  No, jedině ti můžu popřát ať se s takovým přístupem máš „dobře“, a abys co nejdřív přišla na to, kým je vlastně doopravdy Alue. Pak tyhle články určitě smažeš sama a ještě ráda, protože se budeš stydět za to, žes byla naivní a věřila temnářce, která se živí kradením a blbnutím dětí nějakými nahranými úsměvy a naučeným lživým, na oko “sympatickým” vystupováním. Měj se pěkně.

  1. Nic se neděje – neplánuju nikomu rvát hlavu z krku za “jiný” komentář 🙂 . Dělej si názory jak rychle chceš, já nejsem ničí loutka a nikomu nic na objednávku nepíšu. Nebudu se omlouvat za to, že jsem se “opovážila” napsat článek, který nepatří do stranického programu 🙂 . Četla jsem Byrne i Virtue, tak vím, co kde je a není, to zas nemusíš mít strach. O Alue se starat neplánuju, její život = její věc.

   1. Napsala jsi to dobře, ale je pravda že tak jak začala s andělskou říší tak se ten její blog docela hodně změnil od Alue mam všechny tři knížky a poslední kniha Anděl strážný je spojený několik knih v jednom jejímy slovy…. Ale i tak dá čtenáři dost o tom aby věděl co a jak tak že pro začátek špatná není. Od DoreenVirtue a Lorna Bryne mam knížky taky…. od Doreen Virtue víc , od Lorna Bryne mám 4 a teď sem u její druhé knížky schody do nebe, u Lorny mi přijde že ty bytosti opravdu vidí ale kdo ví jestli je to opravdu pravda, chtěla sem jít na to jak byla teď v květnu v Praze ale nestihla sem to a do Brna to mám daleko což jsem z toho trošku zklamaná .

    1. Ano, u Alue člověk neví, co je vlastně od ní – hromadu toho recykluje a pak se v tom těžko orientuje. Ohledně Byrne se mi zdá, že ji ti její “andělé” dost často psychicky vydírají – musíš, protože jsme to řekli a tobě nic jiného nezbývá …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *