6 ultimátně hloupých nákupů

7 thoughts on “6 ultimátně hloupých nákupů”

  1. Keby som nebola cosplayerkou, mám na účte o veeeeeeľa eur naviac. Dnes som si objednala a už i zaplatila outfit Mileeny z Mortal Kombat a k tomu dve zbrane sai. Raz sa v tom vyfotím – a? Takže občas si hovorím, čo to mám preboha za hobby :):)

  2. Jako nejhorší mi v tomhle přijdou nákupy korunových položek z ebaye a dealextremu, kdy od jednoho druhu zboží vezmu více předmětů, než reálně potřebuji, protože to přece stojí pár korun, tak raději vezmu víc. Nebo je nepotřebuji vůbec, ale co kdyby se to někdy hodilo. Případně tam bez rozmýšlení něco urgentně objednám a než to z té Číny za měsíc přijde, stihnu zapomenout, že jsem to vůbec koupil a už tu věc ani nepotřebuji, protože jsem to vyřešil jinak. No a takhle se ztrácí koruna od koruny a doma se vrší čínské krámy.. 😀

  3. S časopisy souhlasím. Když jsem byla menší, pravidelně jsem si kupovala takové ty časopisy pro slečny, cítila jsem se hrozně drsně a cool. Jo a samozřejmě jsem si vždycky užívala, když u toho bylo na výběr z více dárečků. Zpětně si fakt říkám, že kdybych si ty penízky radši strkala do kasičky, byla bych teď mohla letět třeba na Bahamy.
    Takhle do hry jsem teda zatím nikdy neinvestovala. Jsem ale docela knihomol, a ač chodím do knihovny, miluju, když mám knížky doma a vím, že jsou moje. Můžu se k nim zpětně vracet a moje osobní knihovnička pak vypadá líp, než kdyby byla prázdná. Takže to je moje velké potěšení – utrácet za knihy. Což asi někdy taky není úplně nejlepší a dost lidí to považuje za hloupé. Já ale ne a užívám si to.
    Šminky. Přesně tak. Tohle chci zkusit, tady tohleto se mi moc líbí, jé tahle rtěnka je skvělá, jů o téhle řasence jsem četla, to musím mít. Haha, a pak to leží v šuplíku. Z 95%.

    1. Co se týká knížek, začíná to působit dojmem: “Buďto já, nebo knížky” . Elektronické varianty mi vadí, mám raději papír, a nemám nafukovací skříně 🙂 Zrovna včera jsem si říkala, že ve vlastním bytě budu mít místo televize obří knihovnu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *