3 tipy, když vás nebaví orální sex

Orální sex spousta lidí (mužů) miluje. Ale spousta nejsou všichni. Ať už se bavíme o ženách, které to prostě pusou nedělají rády, nebo o mužích, kteří jsou netradiční výjimkou a na orál si nepotrpí.

Co jiného zařadit na program, aby to v posteli jiskřilo? Máme pro vás pár zajímavých tipů na skvělé dobrodružství a silné orgasmy i bez použití jazyka.

1. Intenzivní masáž žaludu

Když má partner chutě a vy ho nechcete jen tak odbít, můžete mu dopřát pořádné nebe i bez jazyka. Takové šikovné ruce mají taky něco do sebe. A když se zaměří na správné místo, je to úplná dokonalost. 

To místo je žalud.

Žalud je nejcitlivější část penisu. Občas se přirovnává k ženskému klitorisu, tak moc je citlivý. Dokáže ho přivést k extatickému šílenství, ale každý dotek tady musí být mimořádně opatrný.

Existuje speciální technika, ve srovnání se kterou se průměrný orální sex může jít klouzat. Budete potřebovat teplý masážní olej. Ten necháme na žalud odkapávat z prstů levé ruky (hlavně proto, abysme kontrolovali teplotu oleje, příliš teplý olej by rozhodně nirvánu nezpůsobil, musí být příjemný i pro tohle citlivé místo). Pravá ruka mezitím přejíždí bříšky prstů jemně po žaludu sem a tam. 

A tady je prostor pro vaši kreativitu. Zkuste krouživé pohyby a rozhodně se věnujte i uzdičce, ještě mimořádnějšímu místu, které spojuje žalud s tělem penisu. Jen pozor, ať je žalud celou dobu dobře lubrikovaný. Určitě jde použít i studený lubrikační gel, ale teplý olej celý dojem ještě umocní. Nebo zkuste jinou perličku – hřejivý lubrikační gel.

2. Dopřejte mu… jinou vagínu?

Erotické hračky jsou parádní zdroj inspirace a zábavy. Dnes už jich existuje tolik, že se člověk nestačí divit. A zkoušet. Některé jsou skvělé pro páry do akce, jiné udělají dobře ženě a některé vám pomůžou postarat se o partnera, když se vám zrovna nechce nasazovat vlastní jazyk.

Co takhle mít v ruce mocnou zbraň, která pomůže chlapa udělat pohodlně, víceméně bez práce, přesto s parádním úspěchem? Přesně taková je Umělá vagína

Parádní pomůcka menstruujících žen, kamarádka v šuplíku, co vás s lehkostí zastoupí. Až po vás muž bude chtít trochu péče, a vám se zrovna nebude chtít, tohle je opravdu ta nejlepší věc, kterou mít po ruce. Nebude se cítit odstrčený a skvěle si to užije i s vaší (pohodlnou) asistencí. 

Co chtít víc?

3. Orální sex s grapefruitem

A až budete mít oba chuť na trochu exotiky, zkuste Grapefruitovou techniku

V podstatě to neni nic těžkého. Chce to jen grep. Měl by být ideálně v tělesné teplotě, určitě ne z lednice. Pokud ho už máte v ledničce, stačí ho chvíli nechat v teplé vodě. Grepu pak uřízněte vršek i spodek. Uvnitř udělejte otvor… pokud má přítel širší penis, tak ať je to širší otvor… no, k čemu asi bude?

Bude to nástroj luxusní exotické masturbace. A vychutná si ji ještě víc, když to celé bude překvápko. Zavažte mu oči a grep si nechte jako zajímavé překvapení. Uhodne, co mu dělá tak dobře?

Zahoďte lubrikant

Na konci dne nejde vždy jen o sex. Člověk může někoho znát roky, ale přesto jsou témata, o kterých nemá ani ponětí. Dejte si pár netradičních otázek. Zasmějete se a určitě k sobě budete mít ještě o něco blíž.

Jasně a pak můžete pokračovat některých z první tří tipů…

Užijte si to!