NARS báze pod oční stíny

14.12.2016 Perleťová šperkovnice Komentáře (0) 347

Začínala jsem u Artdeca a nechala se „ukecat“ v jednom videu na Youtube, abych zkusila bázi od NARS. Zvlášť když jsem tuto bázi našla na Parfums.cz; NARS je jedna z těch značek, které jsou dostupné exkluzivně v Sephoře, a Sephora ani NARS nemají v naší zemi e-shop. Většinou neřeším to, co v naší krajině nejde sehnat. Tato báze „prosákla“ do běžných e-shopů, za což jsem ráda? .

Uzávěr je matně černý váleček, na kterém mám nachytaný korektor. Před focením jsem se snažila uzávěr očistit, ale nevyšlo to. Takže tubu neskladujte pobliž čehokoliv matlavého? . Jako aplikátor je myšlená houbička na dlouhé tyčce; já si setřu potřebné množství báze na prst a aplikuju prstem. Dlouhá tyčka je tady stěžejní. Tuba od báze je dlouhá a úzká. Já mám svoje balení od září 2015 a po prosvícení baterkou jsem zjistila, že mám v balení ještě 1/3 obsahu. Úplně nahoře u hrdla (odtamtud to půjde) a v úplné spodní čtvrtině (tam už to bude horší) .Je to stejná situace jako u houbičkových korektorů, jenže ten korektor Perfect Stay od Astoru mě nevyšel na 529 Kč; plná prodejní cena: 1 200 Kč? .

Samotná hmota je bílá, na víčku průhledná. Báze stačí malinko a drží až do večera. Jediné, na čem NARS selhává, jsou low-endové stíny. W7 sice udrží, ale jako báze je utvořený „jenom“ pro samotnou fixaci, a ne pro zvýraznění barevných odstínů. Stejně podobné další značky mohou mít ten problém, že budou na této bázi vypadat mdle a vyblitě; pro účely levnějších stínů bylo lepší Artdeco, aneb jestli nebarví stíny samy o sobě, NARS to nezachrání.

Jediné, co mě na bázi zlobí, je to nedobytné balení. Když to rozříznu, obsah mi vyschne, a na ten úplný spodek pod houbičkou se nemám jak dostat. Bázi jsem používala každý den, od pondělí do soboty, od září teď do ledna. Artdeco jsem mohla „vylízat“ do poslední mrtě, tak vydrželo sedm až osm měsíců a bylo jí 5 ml. NARS má 8 ml a bez té poslední třetiny obsahu, která mi ještě zbývá, je na šesti měsících. Rozhodně je to výdrž, o které se dá uvažovat. Já jsem měla nejhorší šok skrz blogerku GetTheLouk, která tvrdila, že jí NARS báze vydržela dva roky – no, když ji budete používat denně, docela se to smrskne 🙂 .

NARS mi udrží na místě i Urban Decay, který mi jinak činí potíže (klouže někam do háje) . Je to věc, na kterou se můžu spolehnout, což taky není k zahození 🙂 .

smudgeproof-base-01

smudgeproof-base-02

Odebírejte blog emailem

Další článek dorazí přímo do vaší e-mailové schránky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *