Rubriky
Virtuální zápisníček

03/04/2017: Kruci jaro

Neplatí, že bych najednou přišla o chuť psát. Začalo to minulý týden ve čtvrtek, kdy jsem měla nějaké zařizování. V pátek jsem byla mimo taktéž a v sobotu začaly práce na zahradě, tak jsem kompletně zničená – i když, v neděli to bylo daleko horší.

Zkusila jsem využít Facebookové skupiny; napsala jsem dotaz, co všechno ostatní považují za důležité v bočním menu cizích blogů. Dostala jsem celou jednu odpověď – tak jsem si to udělala více méně po svém. Zjistila jsem, že do příspěvků může jít úplně jiné menu než na hlavní stránku, tak jsem tam zařadila rubriky a vyřešila tak věc, která mě zlobila nejvíc.

Dnes jsem vyřizovala papírování, ale aspoň sedám ke klávesnici a datlím rychlý report. Kupovala jsem si lněné semínko a spirulinu; zahajuju jarní detox a třídím krabičky s parfémy. V zimě jsem si oblíbila La Nuit Tresor, ale jak se oteplilo, tahám ze skrýší moje kořeněné aromatické a trochu chlapské unisexovky. Voyage od Hermése, Féminité du bois od Lutense a Coco od Chanelu. Dokud byla zima budiž; s přibývajícím teplem mi klasicky žensky sladké vůně začaly opět vadit, a halím se raději do směsi aldehydů a kůže.

Zeď na Facebooku mě bombarduje citáty o tom, že ten úspěšný se jenom nevzdal hned po prvním zakopnutí. Tak jsem aspoň vytřídila rubriky, na místo některých kategorií zařadila oblíbené štítky, a připravila si tak čistou plochu pro další tvoření. Jen jaksi poslední čtyři dny nenacházím čas na psaní jako takové. Program na tento týden je ve znamení sázení dalších věcí, tak je akorát ten správný čas na to, abych si v tom jarním režimu našla kapacitu na psaní.

Zdálo se mi v poslední době pár zajímavých snů; jak je ale nemám zaznamenané, nějak nevím, o čem psát. V jednom z posledních příběhů jsem prodala zrcadlovku a za peníze za Nikona si pořídila nějaký super moderní Samsung (kompakt se vším možným) . Je to za poslední dobu nejintenzivnější sen; ještě v polospánku jsem se snažila horečnatě rozvzpomínat, co je pravda a kde mám zrcadlovku, a jako bonus navíc se moje probouzející se vědomí snažilo vymyslet, jak se toho supermoderního krámu efektivně zbavit a pořídit si zpátky Nikona.

Nic; jdu řešit úklid v počítači a moji špinavou hlavu. A dost možná udělat jednu objednávku na Biooo.cz, poněvadž mi dochází Urtekram …

Odebírejte blog emailem

Neprošvihněte už ani jeden článek! Výměnou za e-mailovou adresu vám budou chodit nové články přímo do schránky

Autor: Andrea V.

Jsem Andrea V. , fotografka a blogerka. Mým cílem je pomoct autorům propojit fyzické a nehmotné, protože k blogerovi patří i jeho hlava.

andrea@vysvobozena.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *