Alue K. Loskotová: Svět za oponou

Původní článek jsem kopírovala při zakládání webu ze svého starého blogu. Tehdy mi to přišlo jako dobrý nápad, ale celkově byl celý text dost strohý a nedopracovaný a mně přestal vyhovovat. K předělání jsem se nedostala, tak se už původní článek na webu nenachází.

Nové články do e-mailu

Nechce se vám číhat na každý můj nový článek? Přihlaste se k odběru novinek, a budu číhat za vás 🙂 .

Autor

Andrea V.

Půlka žurnalistky, která má v oblibě lehčí sloupkovité útvary, půlka ezoteričky, které se stále míchají do věcí jemnohmotné principy. To, co z toho vzniká je takový lehký osobitý mišmaš ...

6 komentářů u „Alue K. Loskotová: Svět za oponou“

 1. Ahoj, prosím tě, proč děláš reklamu té její knížce? Vždyť skoro všechno, co je v těch knihách je okopírované. Na internetu je dost stížností na ty knihy a píše se tam to samé, co vím já a plno ostatních. Kopírování! Žádní andělé! Podvody. I dva lidi, které znám a tu knihu si koupili říkají, že tam našli hodně okopírovaných věcí.

  Karolína Alue je podvodnice a lhářka. O tom, že jí tu knihu všichni chválí není tak úplně pravda. Měj se pěkně. Tady odkazníky, třeba změníš názor a poznáš pravdu. Znám Alue a vím, kým je skutečně, hodně by ses divila.

  http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=972416
  http://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=977257&orderby=ide
  http://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=973101&kateg=1&nove=0&orderbyide
  http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-bludny-balvan-vraci-uder-1/
  http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-lhani-mlade-pani-2/
  http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-nesmysly-a-fakta-3/
  http://umodrekocky.blog.cz/1604/den-4-jak-jste-na-tom-mate-chytrou-knizku
  http://www.osud.biz/31-03-2012/807/zdravi/varovani-ezoterika-nove-degenerace-aneb-prastene-rady-alusciny-aktualizace
  http://www.osud.biz/aluska
  http://www.osud.biz/aluska-tomas-marny
  http://www.osud.biz/13-03-2012/923/odhaleni/mas-marny
  http://www.rahunta.cz/news/www-osud-cz-osudove-zmeni-vas-osud-dil-3-/

  1. Děkuju za názor. Mimochodem, dostala jsem i tvůj stejný komentář z utajena.wordpress.com – akorát ses tam podepsala „Paml“ . Trochu se v tom začínám ztrácet 🙂

 2. Ahoj, v tom jméně došlo k překlepu. Ale psala jsem ti tady i tam skoro to samé, jako u druhého komentáře, takže jsi určitě poznala o koho jde. 🙂

 3. Jednak je to podvodnice, jak už bylo zmíněno výše, druhak je to mrcha, která není schopná dojít s morčetem na veterinu, místo toho do něho leje nějaké pseudoléčivé sračky (podávání léčiv zvířatům laikem bez konzultace s vetem je mimochodem klasifikováno jako týrání zvířat) a až když se další den dokope jít na veterinu, morče samozřejmě umře tak jako tak. Nejspíš na otravu tím, co do něho nacpala. Vlastně ho zabila. Ale vinu háže na veta a dělá ze sebe chudinku. Vymýšlí si, že vet tam prý nebyl, i když je to velká klinika v Brně, kde je nonstop provoz. A v Brně je asi jenom jedna veterina, aby nemohla jít jinam, když u nás jich je asi 6 a to bydlím v mnohem menším městě než je Brno. 😀 Prostě lži, lži a zase lži. Něco tak odporného jako Alue se snad ani nemohlo narodit, ta se musela vyskytnout. Jestli tu prolhanou, bezohlednou, vyšinutou mrchu podporuješ, tak jsi spolupachatelem všech jejích podvodů a jsi stejná jako ona.

  1. Děkuji za komentář. Každý je zodpovědný jenom sám za sebe, proto si nemyslím, že bych měla nést odpovědnost za to, co Alue napíše. Navíc to nebyl článek o Alušině webu, ale o konkrétní knížce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *